PŁU60
Pług lemieszowy do zamiatarki ZHZ60L KZ60-196L
Sprzątaj skuteczniej i szybciej!
Szukasz sposobu, by Twoja zamiatarka działała jeszcze efektywniej? Pług lemieszowy PŁU60 to niezastąpione narzędzie, które zwiększy możliwości Twojej maszyny i pomoże Ci szybko usuwać śnieg, liście czy inne zanieczyszczenia z podjazdów, chodników i parkingów.
Dlaczego warto wybrać ten pług?
- Szybkie i skuteczne sprzątanie – szerokość robocza 60 cm pozwala sprawnie usuwać nawet większe ilości śniegu czy zanieczyszczeń. Zamiatarka z pługiem stanie się Twoim niezawodnym sprzymierzeńcem w utrzymaniu porządku.
- Lekka i wygodna konstrukcja – waży tylko 8,8 kg, więc łatwo zamontujesz ją na zamiatarce i nie obciążysz nadmiernie maszyny.
- Wytrzymałość i solidność – produkt o wadze brutto 10,4 kg wykonany z trwałych materiałów, które sprostają nawet ciężkim warunkom pracy.
- Kompatybilność – idealnie pasuje do zamiatarki ZHZ60L oraz modelu KZ60-196L, dzięki czemu rozbudujesz swój sprzęt o kolejną funkcję.
Dane techniczne:
- Waga netto: 8,8 kg
- Waga brutto: 10,4 kg
- Szerokość robocza: 60 cm
- Model: PŁU60
Zyskaj wygodę i efektywność – nie pozwól, by zima Cię spowolniła!
Dzięki pługowi lemieszowemu PŁU60 prace porządkowe pójdą jak z płatka, a Ty zaoszczędzisz czas i energię. To idealne rozszerzenie dla każdego, kto chce w pełni wykorzystać możliwości swojej zamiatarki.
Nie przegap okazji – zapytaj o kod rabatowy już dziś!
firma@narzedzia-koluszki.pl
502 651 007