Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Obróbka wyjątkowo twardych lub podatnych na uszkodzenia materiałów wiąże się z koniecznością zastosowania specjalistycznych akcesoriów. Diamentowe wiertła i otwornice Rubi idealnie nadają się do szkła, metalu czy betonu. Produkty wyróżniają się odpornością i twardością, która sprawia, że wykonywane prace remontowe lub budowlane wymagają znacznie mniejszych nakładów pracy i czasu.

W naszym sklepie można znaleźć wiertła i otwornice o różnej średnicy oraz różnych możliwościach w kwestii głębokości. Wiele z nich w czasie pracy należy schładzać wodą, aby osiągnąć estetycznie zadowalający efekt. Nowoczesna technologia w produktach Rubi niweluj ryzyko stępienia ostrzy, dlatego z powodzeniem można je stosować wielokrotnie i przez długi czas. Wiele z dostępnych modeli zaopatrzonych jest w wosk, który topi się w czasie pracy, jednak dopiero po całkowitej utracie diamentów, produkt wymaga wymiany.

Stosując proponowane przez nas produkty warto pamiętać, aby za każdym razem przed rozpoczęciem pracy sprawdzić czystość oraz stan akcesoriów.

Wiertła diamentowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl