Akcesoria ogrodowe, do narzędzi i maszyn budowlanych

Możliwość pełnego wykorzystania możliwości urządzeń wchodzących w skład naszej oferty często wymaga dostępu do odpowiednich sprzętów dodatkowych. Dlatego zadbaliśmy o to, by nasi klienci mogli bez kłopotu znaleźć dla siebie narzędzia, a także dobrać do nich odpowiednie akcesoria. Oferujemy duży wybór akcesoriów ogrodowych, które w znaczący sposób ułatwiają wszelkie sprawunki, które trzeba wykonać przy roślinach. Są to m.in. złączki do węży ogrodowych, rozdzielacze czy zraszacze i pistolety zraszające.

Oprócz akcesoriów do ogrodów mamy dla Państwa naprawdę dużą ofertę wszelakich sprzętów dodatkowych do dostarczanych przez nasz sklep maszyn i narzędzi. W skład tej części asortymentu wchodzą wiertła, dłuta czy frezy o różnych wymiarach – zarówno uniwersalne, jak i przeznaczone do konkretnych urządzeń. To także młoty i młotki, klucze (do rur, hakowe, nimbusowe czy nasadowe oraz płaskie) czy płyny techniczne, takie jako oleje, płyny czyszczące itp.

Wszelkie dostępne w tej części sklepu produkty pochodzą od firm mających uznaną pozycję często zarówno na rynku Polskim, jak i światowym. Pozwala to naszym klientom na wybieranie niezbędnych akcesoriów o doskonałych parametrach i właściwościach.

 Pazurki ogrodowe Hecht 2004 Pazurki Ogrodowe Hecht 2004
Producent: Hecht
Cena: 22,00 zł
szt.
zobacz więcej
 ZESTAW PIŁ OTWORNIC SFMC BOSCH x15 Zestaw Pił Otwornic Sfmc Bosch X15
Producent: Bosch
Cena: 1 069,00 zł
szt.
zobacz więcej
 ZŁĄCZKA KATOWA 4MM 6211/6283 Złączka Katowa 4Mm 6211/6283
Producent: Krysiak
Cena: 9,00 zł
szt.
zobacz więcej
 ZŁĄCZKA PROSTA 4MM 6210/6281 Złączka Prosta 4Mm 6210/6281
Producent: Krysiak
Cena: 9,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium