Kosiarka traktorek traktor 23KM zero-skręt Ferris 400s IS400Z 5901990 Kosiarka traktorek traktor 23KM zero-skręt Ferris 400s IS400Z 5901990
Producent: FERRIS
Cena:

40 999,00 zł

Cena regularna: 41 999,00 zł

Najniższa cena: 40 999,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

TRAKTORKI SPALINOWE IDEALNE DO NAJWIĘKSZYCH OGRODÓW

Traktorki spalinowe to doskonałe rozwiązanie dla właścicieli największych ogrodów. Dzięki swojej mocy i wydajności mogą znacząco ułatwić pracę w ogrodzie. Poruszając się nimi można osiągnąć większą wydajność, oszczędzając jednocześnie czas i siły. Wybierając traktorek spalinowy warto zwrócić uwagę nie tylko na moc silnika, ale także na szerokość tnącego noża oraz pojemność zbiornika na odpady. Wśród dostępnych na rynku modeli można znaleźć zarówno maszyny przeznaczone do profesjonalnej pracy, jak i te dedykowane dla użytkowników domowych.

ZALETY UŻYWANIA TRAKTORKÓW SPALINOWYCH

Traktorki spalinowe są wyjątkowo wytrzymałe i solidne, co przekłada się na długi czas ich użytkowania. Są to maszyny dość głośne, dlatego warto zadbać o ochronę słuchu. Dzięki nim prace w ogrodzie przestaną być uciążliwe i czasochłonne, a ogrodnik zyska dodatkowy czas, który może poświęcić na relaks i odpoczynek. Warto zainwestować w traktorek spalinowy, który pozwoli na uporządkowanie każdego ogrodu, bez względu na jego wielkość.

WYDAJNOŚĆ PRACY TRAKTORKIEM SPALINOWYM

Wydajność pracy traktorka spalinowego to kluczowy parametr, na podstawie którego warto oceniać tego typu maszyny. Głównie chodzi tutaj o sprawność i skuteczność, z jaką traktor wykonywał będzie powierzone mu zadania. Istotne jest, aby wybierać modele wyposażone w mocne silniki, zapewniające należytą moc i moment obrotowy. Dzięki temu traktor będzie mógł efektywnie pracować na różnego rodzaju terenach, wypełniając bezbłędnie powierzone mu zadania. Wydajność pracy traktorka spalinowego zależy również od jego konstrukcji - warto zwrócić uwagę na rodzaj hamulców, podwozia i układów zawieszenia, które wpłyną na stabilność maszyny. Istotne są również wymiary i rozmiar ogumienia - to właśnie one decydują o przyczepności, a co za tym idzie, o wydajności pracy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl