Filtruj według:
GLEBOGRYZARKA ELEKTR. 2000W TEXAS ELTEX 2000 GLEBOGRYZARKA ELEKTR. 2000W TEXAS ELTEX 2000
Producent: Texas
Cena:

2 099,00 zł

zobacz więcej
GLEBOGRYZARKA ELEKTR. 750W LIDER QEG750 GLEBOGRYZARKA ELEKTR. 750W LIDER QEG750
Cena:

269,00 zł

zobacz więcej
Glebogryzarka elektryczna handy QEG 1000 Glebogryzarka elektryczna handy QEG 1000
Producent: Handy
Cena:

369,00 zł

zobacz więcej
GLEBOGRYZARKA ELEKTRYCZNA HANDY QGE 751 GLEBOGRYZARKA ELEKTRYCZNA HANDY QGE 751
Producent: Handy
Cena:

245,00 zł

zobacz więcej
GLEBOGRYZARKA ELEKTRYCZNA TEXAS 2000 GLEBOGRYZARKA ELEKTRYCZNA TEXAS 2000
Producent: Texas
Cena:

1 349,00 zł

zobacz więcej
GLEBOGRYZARKA ELEKTRYCZNA TEXAS H610BR GLEBOGRYZARKA ELEKTRYCZNA TEXAS H610BR
Producent: Texas
Cena:

1 819,00 zł

szt.
zobacz więcej

JAK DZIAŁA GLEBOGRYZARKA ELEKTRYCZNA?

Glebogryzarka elektryczna to urządzenie przeznaczone głównie do prac ogrodniczych. W pracy wykorzystuje silnik elektryczny, który umożliwia obracanie się noży. Te wbijają się w glebę, dzięki czemu rozdrabniane są oraz odrywane od siebie grudki ziemi. Takie rozdrabnianie ziemi pozytywnie wpływa na rozwój roślin, ponieważ zapewnia roślinom dostęp do składników odżywczych. Glebogryzarka elektryczna może być wykorzystywana zarówno w przydomowych ogrodach, jak i w większych terenach. Należy jedynie pamiętać o ograniczeniu długością kabla. Należy pamiętać o tym, że w przypadku wyboru zbyt słabego urządzenia, prace będą bardzo uciążliwe i czasochłonne, a efekt końcowy nie będzie zadowalający. Dlatego też warto zadać sobie trud i wybrać model najlepiej dostosowany do własnych potrzeb i naszego ogrodu. 

DO CZEGO WYKORZYSTUJE SIĘ GLEBOGRYZARKĘ ELEKTRYCZNĄ? 

Glebogryzarki elektryczne są idealne do pracy na niewielkich powierzchniach, takich jak małe ogrody, działki czy ogródki warzywne. Ze względu na swój niski poziom hałasu i brak emisji spalin są również często wykorzystywane w miejscach o ograniczonej przestrzeni, takich jak osiedla mieszkaniowe czy tereny miejskie. Glebogryzarki elektryczne są skuteczne w pracy z lekką i łatwą do przerobienia glebą, taką jak gleby gliniaste, piaszczyste lub torfowe. Są przydatne do prac związanych z uprawą ziemi, takich jak: przygotowanie gruntu pod siew lub sadzenie, wyrównywanie terenu i usuwanie chwastów. Ze względu na swoje niewielkie rozmiary, glebogryzarki elektryczne są łatwe do przechowywania i transportu, co czyni je idealnymi dla początkujących ogrodników lub dla osób, które potrzebują prostego i łatwego w użyciu narzędzia ogrodowego. 

ATUTY GLEBOGRYZARKI ELEKTRYCZNEJ

Glebogryzarka elektryczna to świetny sprzęt, który pomoże nam w przekopywaniu ziemi w ogrodzie. To czasochłonne zajęcie kosztuje nas zwykle dużo energii. Jest jednak konieczne i zdecydowanie poprawia strukturę ziemi, która jest zbita po mroźnych zimowych miesiącach. Urządzenie charakteryzuje się szeregiem zalet. Przede wszystkim pracuje cicho, a jego obsługa nie nastręcza trudności nawet początkującym ogrodnikom. Poza tym, nie emituje szkodliwych substancji które mogą zanieczyszczać środowisko, co jest szczególnie ważne dla osób dbających o ekologię.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl