Koszt, sposoby i termin dostawy oraz odbioru produktu

(zgodnie z Regulaminem Sklepu)

 

 

1.1.        Dostawa Produktu dostępna jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

1.2.        Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane Klientowi na stronach Sklepu Internetowego w zakładce informacyjnej dotyczącej kosztów dostawy oraz w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży.

1.3.        Odbiór osobisty Produktu przez Klienta jest bezpłatny.

1.4.        Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu:

1.4.1.       Przesyłka pocztowa, przesyłka pocztowa pobraniowa.

1.4.2.       Przesyłka kurierska, przesyłka kurierska pobraniowa.

1.4.3.       Przesyłka paletowa.

1.4.4.       Transport własny Sprzedawcy.

1.4.5.       Odbiór osobisty dostępny pod adresem: ul. Brzezińska 135, 95-040 Koluszki – w Dni Robocze, w godzinach od 09:00 do 17:00 oraz w soboty z wyłączeniem dni wolnych od pracy i świąt, w godzinach od 09:00 do 13:00.

1.5.        Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi do 7 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 7 Dni Roboczych. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:

1.5.1.       W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektronicznych lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.

1.5.2.       W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności gotówką za pobraniem – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

1.5.3.       W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności w systemie ratalnym – od dnia powiadomienia Sprzedawcy przez kredytodawcę o zawarciu z Klientem umowy kredytowej, nie później jednak niż od dnia uznania rachunku bankowego Sprzedawcy środkami z udzielonego Klientowi kredytu.

1.6.        Termin gotowości Produktu do odbioru przez Klienta – w przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego Produktu, Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie do 5 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach gotowości do odbioru, terminem gotowości do odbioru jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 5 Dni Roboczych. O gotowości Produktu do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę. Początek biegu terminu gotowości Produktu do odbioru przez Klienta liczy się w następujący sposób:

1.6.1.       W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektronicznych lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.

1.6.2.       W przypadku wyboru przez Klienta sposobu gotówką przy odbiorze osobistym – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

1.6.3.       W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności w systemie ratalnym – od dnia powiadomienia Sprzedawcy przez kredytodawcę o zawarciu z Klientem umowy kredytowej, nie później jednak niż od dnia uznania rachunku bankowego Sprzedawcy środkami z udzielonego Klientowi kredytu.

 

 Koszt:

 

Jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia.

 

Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i Klient ponosi jeden koszt dostawy.

 

Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej

DPD, INPOST, HELLMANN. 

   

Waga paczki Przelew/Płatność online Płatność
za pobraniem
Mini - do 30 kg 15 zł 25 zł
Midi - powyżej 30 kg 70 zł  120 zł 

 

  
 logo

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl