Rozdrabniacz rębak spalinowy do gałęzi bębnowy 12KM 12cm faworyt PRS420 Rozdrabniacz rębak spalinowy do gałęzi bębnowy 12KM 12cm faworyt PRS420
Producent: Faworyt
Cena:

5 899,00 zł

Cena regularna: 6 099,00 zł

Najniższa cena: 5 899,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Glebogryzarka spalinowa MRG196LP loncin 196cc 5,5KM Faworyt pro GP850 L Glebogryzarka spalinowa MRG196LP loncin 196cc 5,5KM Faworyt pro GP850 L
Producent: Faworyt
Cena:

1 659,00 zł

Cena regularna: 1 799,00 zł

Najniższa cena: 1 699,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Glebogryzarka spalinowa 6,5KM 84cm loncin HGS 155L Glebogryzarka spalinowa 6,5KM 84cm loncin HGS 155L
Producent: Hortmasz
Cena:

1 749,00 zł

Cena regularna: 1 899,00 zł

Najniższa cena: 1 749,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

NARZĘDZIA DO PRACY W LESIE I OGRODZIE

Narzędzia do pracy w lesie i ogrodzie to nieodzowne elementy wyposażenia dla każdego, kto ma styczność z pracami w terenie. Bez nich praca byłaby nie tylko trudniejsza, ale również czasochłonna i mniej efektywna. Dlatego też, niezależnie od tego, czy prowadzisz gospodarstwo rolne, pracujesz w lesie lub ogrodzie, czy też chcesz poprawić warunki swojego otoczenia, warto zainwestować w odpowiednie narzędzia.

W dzisiejszych czasach, gdy coraz więcej osób decyduje się na prowadzenie własnej działalności w branży rolniczej czy w ogrodnictwie, takie narzędzia stanowią wręcz podstawę wyposażenia ich miejsca pracy. Jest to nie tylko kwestia użyteczności, ale również bezpieczeństwa, ponieważ bez odpowiedniego sprzętu, można narazić się na wiele niebezpieczeństw przy pracy w terenie. Poza tym, często sama praca bez zastosowania odpowiednich narzędzi byłaby niemożliwa.

ZASTOSOWANIE NARZĘDZI W OGRODNICTWIE

Ogrodnictwo to dziedzina, która rozwija się wraz z postępem technologicznym i zyskuje coraz większą popularność wśród amatorów oraz profesjonalistów. Wiele narzędzi rolniczych zostało przystosowanych do zastosowań ogrodniczych, co znacząco ułatwia prace na działkach oraz ogródkach. Wśród najważniejszych narzędzi wykorzystywanych w tej branży znajdują się łopaty, szpadle, grabie, nożyce ogrodowe, kosy oraz kosiarki. Które z narzędzi wykorzystywane są w ogrodach zależy od ich wielkości, charakteru oraz planowanych prac. Bez nich prace ogrodowe byłyby o wiele trudniejsze lub wręcz niemożliwe do wykonania. Nowoczesne narzędzia wspierają procesy upraw i pielęgnacji roślin, a także pozwalają na oszczędność czasu i energii. W sprzedaży dostępne są również bardziej specjalistyczne narzędzia, takie jak wiernice glebowe, wertykulatory oraz dmuchawy do liści. Zaletą korzystania z tego rodzaju sprzętu jest poprawa jakości gleby oraz liczniejsze zbiory. Dzięki narzędziom w ogrodzie możemy osiągnąć zamierzony efekt estetyczny oraz zapewnić naszym roślinom najlepszą opiekę.

NARZĘDZIA MECHANICZNE I SPRZĘT OGRODNICZY

Aby wykonać wiele prac ogrodniczych potrzebne są narzędzia mechaniczne, które wymagają odpowiedniej mocy. Dostępne na rynku narzędzia możemy podzielić na cztery rodzaje biorąc pod uwagę rodzaj zasilania:

  • Narzędzia ręczne - proste, tanie i łatwe w obsłusze; do działania wymagają siły ludzkich mięśni;
  • Narzędzia elektryczne - są łatwe w obsłudze, pracują cicho, wymagają podłączenia do sieci;
  • Narzędzia akumulatorowe - charakteryzują się większą mobilnością i mocą, ale mają ograniczony czas pracy i wymagają ładowania;
  • Narzędzia spalinowe - odznaczają się największą mocą, wydajnością i trwałością, są idealne do pracy na dużych przestrzeniach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl