Elektronarzędzia - agregaty, kompresory, odśnieżarki i inne

Elektronarzędzia pozwalają na wygodną i szybką pracę w niemal każdych warunkach. Są obecnie nieodzownym elementem wyposażenia nie tylko fachowców, ale też każdego majsterkowicza.

Możemy dostarczyć niemal każdy sprzęt, którego możecie Państwo potrzebować. – od agregatów prądotwórczych niezbędnych na każdej „robocie”, przez glebogryzarki i łuparki do drewna przydatne w każdym ogrodzie, po profesjonalne myjki wysokociśnieniowe czy nagrzewnice. Dostępne w naszej ofercie produkty znajdą zastosowanie w warsztatach profesjonalistów z branży budowlanej, instalacyjnej czy ogrodniczej, jak i u amatorów, którzy chcą mieć dostęp do wysokiej klasy urządzeń.

Znajomość rynku i długoletnia obecność w branży pozwoliła nam na podjęcie współpracy z przodującymi producentami sprzętu. Dzięki temu możemy dostarczać naszym klientom różnorodne elektronarzędzia o różnym przeznaczeniu. Znajdziecie tu wiertarki czy młoty udarowe Bosch i Makita, kompresory elektryczne (oraz spalinowe) i koparki łańcuchowe Hortmasz, a nawet profesjonalne odśnieżarki produkcji firm takich jak Hecht, Texas czy Simplicity.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Elektronarzędzia

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl