Cedrus SP31131
Walec z kolcami - aerator do traktorka
Marzysz o trawniku jak z pola golfowego?
Z aeratorem Cedrus SP31131 to w pełni możliwe – szybko, skutecznie i bez zbędnej pracy. Ten solidny walec z kolcami to narzędzie, które napowietrza glebę, wspomaga wzrost trawy i poprawia jej kondycję. W połączeniu z traktorkiem ogrodowym staje się niezastąpionym sprzętem w pielęgnacji większych terenów zielonych.
Dlaczego warto wybrać właśnie Cedrus SP31131?
- Imponująca szerokość robocza – 1524 mm - Za jednym przejazdem napowietrzysz dużą powierzchnię, oszczędzając czas i energię. Idealne rozwiązanie do dużych ogrodów, parków czy terenów przydomowych.
- Pojemny zbiornik na wodę 117,5 l - Możesz łatwo dociążyć walec wodą, by kolce wbiły się głębiej w ziemię – to gwarancja skutecznego napowietrzenia i zdrowszego systemu korzeniowego trawy.
- Maksymalna głębokość robocza 63,5 mm - Optymalna głębokość, która pozwala glebie oddychać, a korzeniom pobierać więcej tlenu, wody i składników odżywczych. Efekt? Gęstszy, bujniejszy i bardziej zielony trawnik
- Solidna konstrukcja Cedrus - Stalowy walec o mocnej budowie, odporny na korozję i intensywną eksploatację – posłuży Ci przez długie lata.
- Łatwa obsługa i szybkie efekty - Zaczep do traktorka pozwala na płynne manewrowanie, a sama praca przebiega lekko i wygodnie. Po kilku użyciach zauważysz, jak trawnik odżywa i nabiera blasku.
Specyfikacja techniczna:
- Marka: Cedrus
- Szerokość robocza: 1524 mm
- Pojemność zbiornika na wodę: 117,5 l
- Maksymalna głębokość robocza: 63,5 mm
Idealny dla:
- właścicieli dużych trawników i ogrodów,
- firm zajmujących się pielęgnacją terenów zielonych,
- osób, które chcą poprawić kondycję trawy i zapobiec jej wysychaniu.
Aerator Cedrus SP31131 to narzędzie, które dosłownie „tchnie życie” w Twój trawnik. Regularne używanie poprawia cyrkulację powietrza i wody w glebie, co przekłada się na piękny, soczyście zielony dywan trawy.
Nie przegap okazji!
Zapytaj o kod rabatowy i skorzystaj z najlepszej oferty:
firma@narzedzia-koluszki.pl
502 651 007