Spalinowe

GLEBOGRYZARKA HORTMASZ HGS500 LONCIN HGS 500 + KOŁA GUMOWE GLEBOGRYZARKA HORTMASZ HGS500 LONCIN HGS 500 + KOŁA GUMOWE
Producent: Hortmasz
Cena: 1 999,00 zł 2 549,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Glebogryzarka CEDRUS GL05 GL 05 Glebogryzarka CEDRUS GL05 GL 05
Producent: Cedrus
Cena: 2 569,00 zł
szt.
zobacz więcej
Glebogryzarka CEDRUS GL06 GL 06 Glebogryzarka CEDRUS GL06 GL 06
Producent: Cedrus
Cena: 4 099,00 zł
szt.
zobacz więcej
GLEBOGRYZARKA HORTMASZ BK55 B&S GLEBOGRYZARKA HORTMASZ BK55 B&S
Producent: Hortmasz
Cena: 2 299,00 zł
szt.
zobacz więcej
GLEBOGRYZARKA HORTMASZ HGS500 + koła gumowe + akcesoria GLEBOGRYZARKA HORTMASZ HGS500 + koła gumowe + akcesoria
Producent: Hortmasz
Cena: 2 599,00 zł 2 999,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

GLEBOGRYZARKI SPALINOWE

JAK DZIAŁA GLEBOGRYZARKA SPALINOWA?

Glebogryzarka spalinowa to narzędzie, które znajduje zastosowanie podczas uprawy roli oraz w dużych ogrodach. Urządzenie umożliwia bardziej precyzyjną i wydajną pracy. Głównym elementem maszyny są noże, które obracają się na specjalnych dyskach. Dzięki temu narzędziu ziemia jest przecinana i w miarę możliwości równomiernie przemieszczana. Glebogryzarka spalinowa może zmniejszyć uciążliwość ciężkiej pracy i pozwolić na oszczędność czasu. Na rynku dostępne są różne modele glebogryzarek, różniące się między innymi mocą silnika, szerokością roboczą, jak również ilością noży. Warto także zwrócić uwagę na wagę danego sprzętu, ponieważ niektóre modele są dość ciężkie. Glebogryzarka spalinowa jest bardzo wydajnym i praktycznym narzędziem, które ułatwi prace na roli oraz w ogrodzie.

DO CZEGO WYKORZYSTUJE SIĘ GLEBOGRYZARKĘ SPALINOWĄ?

Glebogryzarki spalinowe są często wykorzystywane w celu uprawy dużych powierzchni ziemi, zwłaszcza w rolnictwie i ogrodnictwie. Mają większą moc i siłę niż glebogryzarki elektryczne i ręczne, dzięki czemu są w stanie pracować z twardszą i bardziej zbitą glebą. Glebogryzarki spalinowe są również przydatne w różnych pracach związanych z ogrodem, takich jak: przygotowanie gruntu pod siew lub sadzenie, a także wykopywanie dołów pod fundamenty, instalacje i inne prace budowlane. Dodatkowo, glebogryzarki spalinowe są często wykorzystywane w leśnictwie, w celu przygotowania terenu pod sadzenie drzew lub regenerację gleby.

ATUTY GLEBOGRYZARKI SPALINOWEJ

Urządzenie posiada szereg zalet, z których najważniejsze to wydajność i łatwość obsługi. Maszyna świetnie sprawdza się w pracy na większych powierzchniach, gdyż ma szeroki zasięg roboczy. Dzięki temu, że jest napędzana silnikiem spalinowym, nie ma potrzeby ciągnięcia za sobą kabla, co znacznie ułatwia pracę. Dodatkowo, model ten ma możliwość regulacji głębokości orki, co pozwala na dopasowanie pracy do konkretnych wymagań gleby. Solidne wykonanie zestawu zapewnia przyjemną pracę bez zbędnych przeszkód. Atutem glebogryzarki spalinowej jest także jej mobilność. Urządzenie z łatwością przetransportujesz z miejsca na miejsce. Bez względu na to, czy jesteś właścicielem ogrodu, czy pracujesz w branży ogrodniczej, ta glebogryzarka z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Szybkość i wydajność pracy, a także wiele innych atutów, które posiada, czynią ją niezwykle pomocnym narzędziem w codziennej pracy. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl