Filtruj według:
Producent
Cena

PILARKI TARCZOWE HECHT

DLACZEGO PILARKI TARCZOWE MARKI HECHT?

Wybierając pilarkę tarczową Hecht, istnieje kilka czynników, na które warto zwrócić uwagę. Przede wszystkim moc i wydajność. Należy sprawdzić moc silnika pilarki tarczowej Hecht. Im wyższa moc, tym bardziej efektywna będzie pilarka w cięciu różnych materiałów, takich jak drewno czy tworzywa sztuczne. Warto upewnić się, że pilarka będzie miała odpowiednią moc, która sprosta stawianym przed nią oczekiwaniom. Ponadto, należy zwrócić uwagę na maksymalną średnicę tarczy, jaką można zamontować w pilarce Hecht. To ważne, ponieważ większa średnica tarczy umożliwia cięcie większych materiałów. Ważne jest, aby pilarka Hecht miała możliwość regulacji głębokości cięcia. Pozwala to dostosować głębokość cięcia do konkretnych potrzeb i rodzaju materiału, który zamierzasz przecinać. 

NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ WYBIERAJĄC PILARKĘ TARCZOWĄ HECHT? 

Pilarki tarczowe marki Hecht są jednymi z najpopularniejszych narzędzi wśród profesjonalistów i hobbystów. Pilarki tej marki charakteryzują się doskonałą jakością wykonania. Mocne materiały użyte do produkcji gwarantują długą żywotność narzędzia oraz jego niezawodność przez wiele lat. Po za tym, pilarki tarczowe Hecht cechuje wysoka precyzja tnąca. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii tnącej, narzędzia te pozwalają na dokładne cięcie nawet najbardziej wymagających materiałów. Po trzecie, pilarki tarczowe tej marki oferują szeroki wybór funkcji i możliwości regulacji. Dzięki temu każdy użytkownik może dostosować narzędzie do swoich indywidualnych potrzeb i wymagań. Dodatkowo, pilarki Hecht są również wyposażone w liczne zabezpieczenia, które zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa podczas pracy.

STACJONARNA PIŁA TARCZOWA HECHT DO DREWNA

Piła tarczowa kołyskowa marki Hecht to doskonały model pilarki do do łatwego i bezpiecznego cięcia drewna o średnicy nawet do 135 mm. Tarcza tnąca jest bezpiecznie ukryta w obudowie ochronnej, która odsłaniana jest wraz z ruchem kołyski. Podczas cięcia jest zatem odsłaniana tylko część tarczy tnącej. Piła posiada regulację cięcia dzięki czemu w łatwy sposób potniemy drewno do kominka lub pieca. Zastosowanie systemu kołyskowego oraz ruchomej obudowy zabezpieczającej powoduje, że cięcie jest bezpieczne i nie wymaga żadnych umiejętności. Moc pilarki wynosi 2200W, a średnica tarczy tnącej to 405 mm. Całość waży 35 kg.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl